Aranżacje wnętrz

Aranżacje

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom nawiązaliśmy kontakt z kilkoma salonami wyposażenia wnętrz, które w swojej ofercie posiadają szeroką gamę wysokiej, jakości produktów wykończeniowych znanych i cenionych producentów zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Showroom MOOD

Emilii Plater 27
(przy Wspólnej)
00-688 Warszawa

showroom@mood-design.pl
www.mood-design.pl

tel.: +48 660 416 654

Showroom MOOD zlokalizowany w samym centrum Warszawy zaprasza Państwa do świata najlepszego światowego wzornictwa. Znajdą u nas Państwo meble, oświetlenie i akcesoria marek, które od dziesięcioleci stanowią kwintesencję włoskiego wzornictwa i niedościgniony wzór dla innych: Poliform, Varenna, Flexform, Gervasoni 1882, Zanotta, Ceccotti Collezioni, Antonio Lupi, Cattellani&Smith, Foscarini i wiele innych.

W naszym showroomie, w przyjaznych wnętrzach przypominających luksusowy apartament, przy filiżance kawy lub herbaty, nasz wykwalifikowany personel z przyjemnością zapozna Państwa z ofertą, doradzi w wyborze produktów, a także zajmie się koordynacją wszystkich etapów zamówienia.

Do Państwa dyspozycji, oddajemy również współpracujących z nami, doświadczonych w prestiżowych realizacjach architektów, którzy zaprojektują dla Państwa dowolne wnętrze i przygotują jego wizualizacje zawierające dokładne odwzorowanie produktów z naszej oferty.

Serdecznie zapraszamy do showroomu MOOD!

The Prime Sp. z o.o.

ul. Kopernika 5
00-367 Warszawa
www.ThePrime.pl
+48 22 127 98 98

 

"The Prime” specjalizuje się w aranżacji wnętrz na najwyższym światowym poziomie. Dostarcza na polski rynek meble, oświetlenie i artykuły wykończeniowe kilkudziesięciu najlepszych europejskich marek. Są to w większości marki należące do małych firm rodzinnych, które swoją produkcję prowadzą od pokoleń na terenie Włoch, stosują najlepsze materiały i tradycyjne metody rzemieślnicze. Często współpracują ze słynnymi projektantami. Ich cechą wspólną jest także ”personalizacja", czyli wykonywanie produktu na specjalne, indywidualne zamówienie klienta, z uwzględnieniem jego potrzeb i warunków wnętrza.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co oznacza prawdziwy luksus we wnętrzach, poznaj ofertę „The Prime” i odwiedź nasz showroom na ul. Kopernika 5 w Warszawie (tzw. Rezydencja Foksal).

 

DAV-Import E. Kopeć Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Bartycka 175 lok. 4
00-716 Warszawa
www.dav.com.pl
info@dav.com.pl
tel. 22 651 05 41
tel. 22 840 71 51

 

Dav Import w ofercie posiada produkty pochodzące od 66 dostawców, spośród których najważniejsi to: Ceramiche Caesar, Refin Ceramiche, Marca Corona, Graniti Fiandre, Ceramica di Sirone (CE.SI.), Leonardo Ceramica, Royal Mosa, Argelith, Lea Ceramiche, Cotto d’Este, Sicis, Bisazza...

Oferta obejmuje kilkadziesiąt tysięcy wzorów płytek i mozaik, a renoma dostawców gwarantuje produkt najwyższej jakości, odzwierciedlający najnowsze trendy we wzornictwie i innowacyjny pod względem technicznym.

Poza gresem i glazurą tradycyjną proponujemy też płyty wielkoformatowe o rozmiarach do 150x300 cm, konglomeraty kwarcowe, mozaiki szklane, beton architektoniczny. Uzupełnieniem oferty materiałów okładzinowych są profile dylatacyjne i wykończeniowe oraz chemia budowlana.

Gwarantujemy bardzo szybki termin realizacji zamówień – już od 7 dni.